Vaibad

Kohapeal sajad kvaliteetsed valmisvaibad, nii villased kui sünteetilised. Lisaks kataloogist tellimise võimalus. Pakume ka kodumaiseid puuvillaseid vaipu, võimalus toota Teile sobivas mõõdus.

Magamistuppa ja kamina ette pakume Kreeka villaseid kootud vaipu FLOKATI ja SHAGGY, samuti lambanahku Baierimaalt.

UUDISENA pakume algupäraseid vaipu Iraanist, Iraagist ja Afganistanist. Valik kohapealt ja kataloogist. Magamistuppa ja kamina ette pakume kootud villavaipu Flokati , samuti Merino lambanahku.

Vaipkatted

Pakume 4 meetri laiustes rullides vaipkatteid, mis on toodetud põhiliselt Belgias. Materjaliks on vill, dzhuut, polüpropüleen ja polüamiid.  Vastavalt Teie soovile lõikame vaipkatte mõõtu ja ääristame.

Suurema käimistihedusega ruumidesse, nagu trepikojad ja esikud, pakume vastupidavaid nõelviltkatteid. Uudisena pakume villaseid vaipkatteid hotellidesse ja büroodesse.

Parketid

Meie kaubavalikusse kuuluvad nii laminaat- kui naturaalparketid. Viimased jagunevad laud- ja liistparkettideks. Erinevad puidumustrid, pinnatöötluseks lakk või õli.

Meilt saab tellida ka väljaõppinud meistrimehe, kes parketi paigaldab

Liistud ja paigaldus

Erinevate põrandakattematerjalide kinnitamiseks leiate meilt liime, kahepoolseid teipe, vaibanuge, klambreid ja muud vajalikku. Kui põrand paigaldatud, on vaja viimistleda ka seinaääred ja uksealused. Selleks  pakume erineva profiiliga ja materjalidest ääreliiste. Liistud on valmistatud nii plastikust, MDF-ist või puidust. Lisaks asjatundlik õpetus paigalduse kohta.

Porivaibad ja restid

Porivaibad ja porirestid erinevatelt tootjatelt. Võimalik tellida sobivat
mõõtu moodulitest rest.

Porirestid koosnevad moodulitest, mõõtudes 550 x 400 x 13 mm.

Võimalik koostada kliendile sobiv mõõt. Porirestid on kergesti paigaldatavad ja hooldatavad.

vaata suurt poriresti pilti!

     
 

Vaibasalong   |   Pikk 12   |   Tartu   |   tel: 744 2089  |   e-mail: info@vaibasalong.ee